Thursday, March 21, 2019

Google Adsense Ile Para Nasil Kazanilir? Nasil Kayit Olunur?

By , in Internetten Kazanc on . Tagged width: , ,

www.google.com/adsense

Google Adsense Sitenizden para kazanmak için iyi bir yöntemdir..Google ile bir anlaşma yaparsınız..o bnm serverımdaki sitelerin reklamını koy der onlara her tıklandığında sana para veriyim der sende kabul edersin ve sana kodlarını verir sitene o kodları koyduğunda her tıklama başına para kazanırsın..tabi gunde 1 ip bir kere tıklyabailir..aksi halde banlanabilirsiniz..
Google Adsense’ye Nasıl Kayıt Olunur..!!


* Yukaridaki linke tiklayin

Burdaki Formu eksiksiz Doldurun..Ve tamam’A basın..

başvurumuzu yaptık..

Şimdi Google dan gelicek maili bekliyoruz.. bize kabul edildiniz yada edilmediniz die mail gelir eğer kabul edildiysek.. https://www.google.com/adsense/login/tr/?hl=tr  bu adresten giriş yapıp yukardaki kurulum u tıklayarak istediğiniz scripti kuruyosunuz.. bu kadar..

kolay gelsin

————————————

Nasıl Çalışır?
Google adsense, pay-for-click, yani tıklama başına ücret ödeyen bir reklam hizmetidir. Sitenize bir defa kodları yerleştirdikten sonra, içeriğe bağlı olarak kendisi çeşitli reklamlar gösterir. Siz de ziyaretçileriniz bu reklamlara tıkladıkça para kazanırsınız.

Nasıl kayıt olurum?
Google’nin sitenizi incelemesi ve onaylaması gerekmektedir. Siteniz yasadışı içeriğe sahip olmadığı sürede kabul edilme olasılığı yüksektir.

Ödemeyi nasıl alabilirim?
Toplam kazancınız 100$ ve üstü olduğunda. Google’nin adresinize göndereceği çek ile veya banka hesabınıza. Banka hesabı seçmeniz tavsiye edilir. Çek bozdururken çok yüksek maliyetlerle karşılaşabilirsiniz.