iPhone 6 resimleri

iphone6

Apple’ın iPhone 6 lansmanına sayılı günler kala Apple cephesinden yeni fotoğraflar gelmeye devam ediyor. iPhone 6 ile ilgili bilinen en önemli bilgi 2 farklı ekran boyutu ve arka kısmının metal yüzey olacağıdır.

Apple ilk nesi iPhone’da da metal arka yüzey kullanmıştı. Fakat arka kısımda bulunan Wi-Fi anteni ve GSM anteninin metal harici bir yalıtkana ihtiyacı vardı. Apple’da ilk nesil iPhone’da hatırlarsınız alt kısmı siyah renkli plastikten yaparak hem tasarımı güçlendirmiş hemde bu sorunun üstesinden gelmişti.

1404418918_glamorous-iphone-2g-wallpaper-desktop-wallpapers.png

Apple’a yakın kanaklar iPhone 6’ın da alüminyum arka yüzeyilegeleceğini doğruluyorlar; fakat Apple ilk nesil iPhone tasarımından çok daha farklı bir tasarımı bizlere sunacak.

Ünlü tasarımcı Mark Pelin yeni iPhone 6’nın arka yüzeyindeki ince çizgilerin nasıl olacağını bizlerle paylaştı. Bu tasarımın alüminyum yüzeyde mükemmel göründüğünün belirtmek durumundayız.

iPhone 6 aşağıdaki resimlerdeki gibi gelecekse özellikle Samsung’un tasarım anlamında büyük bir devrime ihtiyacı var gibi görünmüyor mu?

Yazar Hakkinda

yazi sayisi 236 .

Yorum Birak

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copyright © 2017 eng.Ugur Demirci. Tüm Hakları Saklıdır.
Ciyiz Subdomain, Your Free Programs, Gercek Ask Hikayeleri, Online Yabanci Dil, Trabzon Duzkoy Hacka, Hollandaca Destek Forumu, Yedoy Videolu Yemek Tarifleri, Hollandaca Türkce Sozluk, Hollandaca Türkce Almanca Fransizca Sozluk, Pratik Bilgiler, Maranki Sifali Bitkiler, Hollandadaki Türk Isyerleri Firmalari, Gurbetci Basarili Türkler Isadamlari, Türk Isyerleri, Goedkoop Bouwmaterialen , Trabzon Akcaabat Hacka Duzkoy, Turk Is Pazari, Unutmadik Unutmayacagiz, Bize Her Yer Trabzon Gurbetci, Zaza Dayi | Seref Zazaoglu, Hollandada Kofteci, Website Websayfa Tasarimi, Akgun hali temizleme Edirne,
TÜRKIYE CANIM FEDA TÜRKIYE CANIM FEDA