Kiziniz olsun istiyorsaniz sebze ,yeşillik yiyin

Habera bakinca aklima şu geldi. Turkuzya..
Erkek istiyorsak sebze yesillik yemiycezmi?
Yukaridaki mantikda vejeteryanlarin hep kizlari olmasi gerekiyor…
Avrupli arastirmis abi… Bu boyle….
Kiz isteyene yesillik. Erkek isteyen et yesin :)))
———————————–
Bebeğinizin cinsiyetini seçmek elinizde olsun ister miydiniz? The Telegraph gazetesinde yayınlanan bir habere göre meyve ve sebze gibi yeşilliklerden bol tüketen kadınların kız çocuğu olma ihtimali daha yüksek.

Yorum YazArkadaşına gönderSitene EkleYazdır
Hollandalı bilim adamları araştırma kapsamında erkek çocuk annelerine “ küçük kız diyeti” adını verdikleri bir diyet uygulamayı önerdi. Bu diyet kalsiyum ve magnezyum değerleri açısından yüksek bir diyetti. Patates ve muz gibi potasyum açısından yüksek besinler ise sınırlandırılmıştı. Çünkü bu besinlerin erkek çocuğa neden olduğu düşünülüyordu.

5 yıllık bu araştırma sonucunda 26 kadın kız çocuğu sahibi olurken, yalnızca 6 tanesi erkek bebek doğurdu. Kadınlardan menstural dönemlerine dikkat etmeleri ve belirli bir dönemde hamile kalmayı seçmeleri de istendi. Ancak araştırmacılar %80’lik bir oranla kız bebek dünyaya gelmiş olmasını beslenme şekline bağlıyor.

Araştırmanın açıklaması ise şu şekilde: Beslenme şekli döllenmemiş yumurtanın dişi kromozoma daha yatkın bir hale gelmesini sağlıyor.
Araştırmalar daha da ileri bir düzeye taşınabilirse, ileride çiftler isteklerine göre belli şartları yerine getirerek çocuklarının cinsiyetini belirleme şansına sahip olacaklar.
http://kisiselbakim.milliyet.com.tr/yesillik-yiyin-kiziniz-olsun-/kisiselbeslenmevediyet/haberdetay/06.01.2011/1335701/default.htm?ref=milliyet_anasayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.