Windows 10 Yükseltme Bildirimi Kapatma

Microsoft’un son işletim sistemi olarak tanıtılan Windows 10, güncelleştirmeler konusunda kullanıcıların canını sıkmakta.

Fakat tamamen kapatılmasına izin vermeyen bir güncelleştirme algoritmasına sahip olsa da Windows 10, hala oldukça yüksek kullanım rakamlarına sahip. Bunun sebeplerinden birisi ise, Microsoft’un eski işletim sistemlerine koyduğu Windows 10 Yükseltme Aracı isimli ufak program.

Bu aracın yaptığı otomatik yükseltme işlemi ile çoğu kullanıcı farkında olmadan Windows 10’a geçiş yaptı. Bu durum Microsoft açısından istatistikleri yükselten bir hareket olsa da, kullanıcı memnuniyeti açısından pek hoş karşılanmamıştı.

16-04/01/disable-windows10-upgrade.png

Fakat Windows 7 veya Windows 8.1’den hala memnun olan kullanıcıların yaşadığı bir problem var. Bu araç iptal edilemiyor. Güncelleştirmeyi ertelemeniz mümkün fakat Microsoft, Windows 10 güncelleştirmesini tamamen iptal etmenize olanak vermiyor.

Never10 isimli 81 kB boyutunda ufak bir program ile Windows 10 Yükseltme Aracından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Bu araç ile yapacağınız işlem sonrasında Windows 10’a siz istemediğiniz sürece geçmeyeceksiniz.

Ayrıca programın kullanımı da oldukça basit. Programı açtıktan sonra “Disable Win 10 Upgrade” butonuna basmanız yeterli. Ekranda yeşil bir uyarı mesajı ile karşılaştıysanız, işlem tamamlanmış demektir.

Never10’i indirmek için tıklayın!

Yazar Hakkinda

yazi sayisi 236 .

1 Yorum on “Windows 10 Yükseltme Bildirimi Kapatma”

  • Sesli wrote on 29 Eylül, 2016, 14:59

    TSKLER HOCAM PAYLASIM KATKILI OLMUŞ

Yorum Birak

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copyright © 2017 eng.Ugur Demirci. Tüm Hakları Saklıdır.
Ciyiz Subdomain, Your Free Programs, Gercek Ask Hikayeleri, Online Yabanci Dil, Trabzon Duzkoy Hacka, Hollandaca Destek Forumu, Yedoy Videolu Yemek Tarifleri, Hollandaca Türkce Sozluk, Hollandaca Türkce Almanca Fransizca Sozluk, Pratik Bilgiler, Maranki Sifali Bitkiler, Hollandadaki Türk Isyerleri Firmalari, Gurbetci Basarili Türkler Isadamlari, Türk Isyerleri, Goedkoop Bouwmaterialen , Trabzon Akcaabat Hacka Duzkoy, Turk Is Pazari, Unutmadik Unutmayacagiz, Bize Her Yer Trabzon Gurbetci, Zaza Dayi | Seref Zazaoglu, Hollandada Kofteci, Website Websayfa Tasarimi, Akgun hali temizleme Edirne,
TÜRKIYE CANIM FEDA TÜRKIYE CANIM FEDA