Tuesday, February 18, 2020

jQuery slider: Yuvarlak Resim Manset gosterimi

Tiny Circleslider, dairesel bir jQuery slider uygulaması.Bütün o klasik slider uygulamalarına alternatif olarak hazırlanan Tiny Circleslider, farklı uygulamalarda kullanılmak üzere jQuery ile inşa edildi. Basit, esnek ve oldukça kullanışlı bir jQuery uygulaması.

Uygulamada yer alan kırmızı noktayı daire çevresinde çevirdiğinizde diğer resimleri görmeniz mümkün. Ayrıca otomatik olarak değişmesini, rasgele resim seçmenisi sağlayabilirsiniz. Sadece resimlerin olduğu bölümlerdede klitlenme özelliğine sahip. Uygulamanın yarıçapını değiştirerek boyutlandırabilir ve uygulamayı tamamen kendi isteklerinize göre düzenleyebilirsiniz.  http://ufoss.com

360 derece dönebilen ve tamamen özelleştirilebilen Tiny Circleslider’ın tek eksiği diğer slider uygulamaları gibi efetkleri bulunmaması. Fakat geliştirilme amacı da zaten efekt kullanımını anlamsız kılıyor. Ayrıca uygulamada yer alan fotoğraflarınızın büyük boy gözükmesi için birde küçük bir tooltip uygulaması yerleştirilmiş. Bu uygulama ile fotoğrafların orjinal hallerini açılan yeni pencerede görmeniz mümkün.

DEMO ve INDIRME = http://baijs.nl/tinycircleslider/

Önerilen makaleler