Thursday, December 8, 2022

Aci Guzel Sozler

By , in Guzel Sozler on . Tagged width: ,

Unutulmadin
Unutuldugunu sandigin her dakikam seni düsünmekle gecti yoklugunda,ne kadar istesemde arayamadim,istemedigini düsünerek.Sanki anlamsiz olan her sey beni buldu sensiz.Benim icin mutlulugun anlami sensin,sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan.Dön ve bana hayat ver,ben bitmeden beni bul.Hic bir sey icin ne olursa olsun mecbur degiliz ayriliga”GÜZELIM…Asla unutulmadin..

Unutuldugunu Sandigin
Unutuldugunu sandigin her dakikam seni düsünmekle gecti yoklugunda,ne kadar istesemde arayamadim,istemedigini düsünerek.Sanki anlamsiz olan her sey beni buldu sensiz.Benim icin mutlulugun anlami sensin,sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan.Dön ve bana hayat ver,ben bitmeden beni bul.Hic bir sey icin ne olursa olsun mecbur degiliz ayriliga”GÜZELIM…Asla unutulmadin..

SEVEREK AYRILANLAR BILIRLER AYRILIGI
SEVEREK AYRILANLAR BILIRLER AYRILIGI .SEN BENIM ES RUHUMSUN UNUTMUS OLSAN HISSEDERDIN UNUTMUS OLSAN YANIMDA DURMAZDI HER SABAH HAYALIN.SENI GÖRMEK IÇIN GERI GELDIM SEN GIDELI ÇOK OLMUS NEREYE GIDERSEN GIT ÇANTANDA BI RESMIM AKLINDA GÜLÜSÜM OLSUN BEN SENI GERÇEKTEN SEVDIM BITMEZ DEMISTIM ((BITMEDI))

Cok Uzaktasin
Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

Seni Yüregimin Derinlerine Attim
Seni yüregimin derinlerine attim.Üzerine Çelik kapilar kapattim. beni öyle incittinki seninle olan iyi hatiralari (istedigim halde)bile hatirliyamiyorum. Sen cezani kendi kendine verdin.

Bu sehirden Her Gidisinde
Bu sehirden her gidisinde sehri sanki ben ugurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsalliyorum…

Sebepsiz Yere Aglamak Istedin Mi Hiç
Sebepsiz yere aglamak istedin mi hiç Aglarken bogazina bi dügüm saplandimi Yanagindan süzülüp yüregine düsen her damlada SENI SEVIYORUM diye haykirmak geldimi içinden sevdigine Simdi de agliyorum SEVDIGIM ama sana degil bir kalemde sildigin ASKIMIZA agliyorum SENI SEVDIGIM için özür dilerim

Sensiz Geçen Zaman Bana Zehir Oldu
Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yoklugun benim sonum oldu. günes dogmaz,günler geçmez oldu, anladimki bu yasam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açiyorum
Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açiyorum Anladim Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa Imzayi Atan Kalemin Rengidir.”Insanin Kendisi”

Ayriligin Bedelini Binlerce Kez çekerek ödedim
Ayriligin bedelini binlerce kez çekerek ödedim…bu sehirleri bu sokaklari adim adim milim milim boynu bükük gezdim….su an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜM…onun için en son dilegim seni son kez ölmeden göreyim….

Seni Sevdim Ne Yazik Ki Söyleyemedim
Seni sevdim ne yazik ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüregimde büyüttügüm. Bazen karanlik gök yüzünde isildayan bir yildiz, bazen de göremedigim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim…

Umutsuzlugu
Umutsuzlugu ihrac eden bicok ülkenin herhangi bir sehrinde biraktim seni,inzivaya cekilmis bu hikayanin hüzün dolu tetigini coktaan cektim,seni öldüreli cok oldu.

Ay Agliyor
Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin (……)

SESIN KULAGIMDA YANKILANIR
SESIN KULAGIMDA YANKILANIR,NEFESIN ENSEMDE,ÇOK ÖZLEMISIM SENI,FARKETMEMISIM MEGERSE…!!!

Güzel Olani Begen
Güzel olani begen,iyi olani sev,dogru olanla yürü,kiymetli olanin da yaninda kal..!!

DENIZLERI SEVIYOSAN
DENIZLERI SEVIYOSAN DALGALARIDA SEVECEKSIN,SEVILMEK ISTIYOSAN ÖNCE SEVMEYI BILECEKSIN,KORKARAK YASIYORSAN YALNIZCA HAYATI SEYREDERSIN….!!!

Ince Sizim Kalp Hirsizim
Ince sizim kalp hirsizim,beni benden aldin imkansizim,aglasam inlesem ne fayda,nasil olsa ben hep haksizim..!!

SENI SEVME
SENI SEVME ÇABAM ADINI SAHILDEKI KUMLARA YAZMA UGRASIMDI,DALGALARIN HER SEFERINDE SILDIGI,BENIMSE YILMADAN DENEDIGIMM….!!

Gönlüm Ask Deryasinda
Gönlüm ask deryasinda sürüklenen bir saldi,senin essiz varligin tutundugum tek daldi,sevmek güzel seydir sevilmekte onun kadar,sevipte sevilmemek varya acidir ölüm kadar…!!!

BIR SIRRIM VAR KIMSEYE SÖYLEYEMEDIGIM
BIR SIRRIM VAR KIMSEYE SÖYLEYEMEDIGIM,BIR ALLAH BIRDE BEN,BIRI DAHA BILSIN ISTIYORUM,ODA SEN BILMEM SAKLAYABILIRMISIN,SENI SEVDIGIMI SÖYLESEM…..!!!!!!!!!