Monday, September 23, 2019

Habere Bak: Arkadaşının ciğerini yedi

Sakayla dersin ya arkadasina , senin cigerini yerim. Cigerimsin vs vs

Adamda hapishane arkadasinin bakisini begenmemis cigerini yemis…
Oyle seviyormuski sevgisinden cigerini yemis !!!

Haberin Detayi=
Fransa’da bir hapishanede yaşanan cinayet, duyanların adeta kanını dondurdu. 38 yaşındaki mahkum Nicolas Cocaign, hücre arkadaşı Thierry Baudry’i ‘kendisine ‘kötü bir bakış attığı’ gerekçesiyle bıçakla doğradı ve akciğerini yedi. Rouen şehrinde gerçekleşen olayda, Cocaign sürekli sıkıntılar yaşadığı Baudry ile tuvalet yüzünden bir tartışma yaşadı. Hücre arkadaşının tartışma esnasında kendisine bakışını beğenmediğini belirten Cocaign, bıçakla saldırdığı Baudry’nin göğsünü parçaladı ve akciğerinin ibr kısmını yedi. http://ufoss.com
Mahkemeye verdiği ilk ifadede arkadaşının ruhunu temizlemek istediğini söyleyen Cocaign, daha sonra ‘tadını merak ediyordum’ itirafında bulundu.

Fransa’da bir hapishanede yaşanan cinayet, duyanların adeta kanını dondurdu. 38 yaşındaki mahkum Nicolas Cocaign, hücre arkadaşı Thierry Baudry’i ‘kendisine ‘kötü bir bakış attığı’ gerekçesiyle bıçakla doğradı ve akciğerini yedi. Rouen şehrinde gerçekleşen olayda, Cocaign sürekli sıkıntılar yaşadığı Baudry ile tuvalet yüzünden bir tartışma yaşadı. Hücre arkadaşının tartışma esnasında kendisine bakışını beğenmediğini belirten Cocaign, bıçakla saldırdığı Baudry’nin göğsünü parçaladı ve akciğerinin ibr kısmını yedi.
Mahkemeye verdiği ilk ifadede arkadaşının ruhunu temizlemek istediğini söyleyen Cocaign, daha sonra ‘tadını merak ediyordum’ itirafında bulundu.

http://www.milliyet.com.tr/bakisini-begenmedigi-arkadasini-kesip-yedi/dunya/sondakika/22.06.2010/1253680/default.htm

Önerilen makaleler