Wednesday, February 19, 2020

Kuran-ı Kerim öğreniyorum.

kuranÖzellikleri:
– Tecvid: Harflerin mahreçlerine ve kurallara uymak sûretiyle güzel Kur`an okumayı sağlayan ilme Tecvid denir. Programda tecvid tatbikatı dualar ve sureler üzerinde yapılmaktadır. Bu set ile daha başlangıç seviyesinde tecvidli okuyuş öğrenilmektedir. (Tecvidsiz öğretim yöntemi daha sonra öğrenilmesini güçleştirdiğinden kullanılmamıştır.)

– Bu programla öğretmene ihiyaç duymadan, kendi kendinize tecvidli Kur`an okumasını kolayca öğrenebilirsiniz.

– Benzer Küme Tekniği : 28 Kur`an harfini 90 şekle çıkartan, başta, ortada, sonda yazılış metodu yanlıştır. Bunun yerine Kur`an yazısının ana husûsiyetlerini dikkate alan benzer küme tekniği kullanılarak 29 harf 15 şekilde öğretilmektedir. http://ufoss.com

– Çalışma Süresi: Tavsiye edilen çalışma süresi 32 saattir. Günde 1 saat çalışarak 32 günde Kur`an okumasını tecvidli olarak öğrenebilirsiniz. Günde 2 saat çalışarak bu süre 15 güne indirilebilir.

– Denenmiş Bir Sistem: 30 yıllık tecrübesi ile muhterem hocamız Hüseyin Kutlu tarafından hazırlanan bu program bir yıl farklı eğitim gruplarında denendikten sonra ilk kez 1998`de basılmıştır. O zamandan beri geçen sürede on binlerce kişiye Kur`an-ı Kerim öğreterek başarısını ispatlamıştır.

http://rapidshare.com/files/54580869/kuran_oe__287_reniyorum.zip

http://www.forumfinal.com/showthread.php?t=70858

http://ufoss.com

Hasena 3 (KUR’AN-I KERİM HATİM) Programı | 46 Mb

Online Ogrenmek Icin

http://www.ortakhatim.com/mukabele/

Önerilen makaleler